Răscumpărarea unui cod promoțional

Article author
Keiana B.
 • Actualizat

Ai un cod promoțional pe care să-l utilizezi? Ești în locul potrivit!

Codurile promoționale sunt oferte speciale pentru abonații noi. Un cod promoțional nu este același lucru cu un cod de abonament cadou. Dacă trebuie să utilizezi un cod de abonament cadou în contul tău, verifică articolul nostru despre utilizarea codurilor de abonament cadou!

Cum să utilizezi un cod promoțional pe Everand

 1. Conectează-te la contul tău pe site-ul Everand
 2. Mergi la https://www.everand.com/promo
 3. Introdu codul promoțional în câmpul prevăzut
 4. Apasă butonul "Trimite cod promoțional"
 5. Dacă nu ai deja un cont, va trebui să urmezi instrucțiunile de pe ecran pentru a-ți crea un cont și a-ți aplica codul promoțional.

Poți confirma că oferta a fost aplicată vizitând contul tău și verificând secțiunea "Abonament" pentru a vedea informații despre planul tău de abonament curent.

Cum să utilizezi un cod promoțional pe Scribd

 1. Conectează-te la contul tău pe site-ul Scribd
 2. Mergi la https://www.scribd.com/promo
 3. Introdu codul promoțional în câmpul prevăzut
 4. Apasă butonul "Trimite cod promoțional"
 5. Dacă nu ai un cont, va trebui să urmezi instrucțiunile de pe ecran pentru a-ți crea un cont și a-ți aplica codul promoțional.

După ce ai utilizat oferta, poți confirma că a fost aplicată accesând contul tău și derulând până la secțiunea "Abonament" pentru a verifica detaliile planului tău de abonament.

Am probleme în utilizarea codului meu promoțional

Primești un mesaj de eroare atunci când încerci să utilizezi un cod promoțional? Iată câteva motive posibile pentru care acest lucru se poate întâmpla:

Codul a expirat

Codurile promoționale sunt, în general, disponibile pentru o perioadă limitată de timp și nu pot fi utilizate după data de expirare. Echipa noastră de asistență este întotdeauna disponibilă pentru a verifica starea codului promoțional pe care încerci să-l utilizezi!

Codul a fost introdus incorect

Codul promoțional trebuie să corespundă modului în care ți-a fost furnizat inițial. Îți recomandăm să verifici codul pentru eventuale greșeli de tastare și pentru capitalizare, în cazul în care nu poți să-l utilizezi, deoarece acest lucru poate împiedica aplicarea sa în contul tău. Poți, de asemenea, să furnizezi echipei noastre de asistență o captură de ecran a codului promoțional pe care l-ai primit pentru a verifica!

Contul tău nu este eligibil pentru promoție

Majoritatea codurilor promoționale pot fi utilizate în contul tău doar dacă ești un abonat nou. Dacă ai deja un abonament sau ai avut anterior un abonament, de obicei nu vei putea aplica un cod promoțional.

A fost util acest articol?