Scribd pentru întreprinderi

Article author
Harriet
  • Actualizat

Doriți să împărtășiți dragostea pentru lectură cu întreaga organizație? Putem să vă ajutăm!

Ce este Scribd pentru Enterprise?

Dacă doriți să oferiți angajaților acces la vasta noastră bibliotecă digitală, o achiziție în vrac a abonamentului poate fi exact ceea ce aveți nevoie! Scribd pentru Enterprise conectează afacerile și organizațiile la Scribd cu termeni de licențiere pentru echipe la tarife reduse.

Suntem eligibili?

În prezent, ofertele noastre Scribd pentru Enterprise sunt disponibile pentru o varietate de afaceri și organizații. Aceste oferte pot fi indisponibile în unele regiuni în acest moment, însă primim cu plăcere întrebări și din afara sediului nostru din Statele Unite! Vă rugăm să ne contactați și vă vom putea oferi cele mai actualizate informații despre eligibilitatea și ofertele actuale.

Vă rugăm să rețineți, de asemenea, că în acest moment nu putem oferi Scribd pentru Enterprise școlilor pentru accesul elevilor din clasele K-12. Echipa noastră de produs examinează instrumente care ar putea susține mai bine accesul sponsorizat de școală în viitor.

Cum pot trimite o cerere în numele companiei mele?

Vizitați Scribd pentru Enterprise pe site-ul nostru și furnizați-ne câteva detalii despre compania dumneavoastră! Echipa noastră vă va contacta în curând.

Unde pot afla mai multe despre Scribd?

Vizitați site-ul nostru la adresa Scribd.com sau răsfoiți Centrul de ajutor pentru mai multe informații. Articolul nostru „Ce este Scribd?” este un loc excelent pentru a începe!

A fost util acest articol?