Uw abonnementsbevestiging, betalingsgeschiedenis en facturen

Article author
Keiana B.
 • Bijgewerkt

Bevestiging van uw abonnement

Wanneer u een abonnement aanschaft bij Scribd, Inc. om toegang te krijgen tot Everand, Scribd en SlideShare, wordt er een bevestigingsmail verzonden naar het e-mailadres dat bij uw account hoort. Deze bevestigingsmail bevat uw bestelnummer en aankoopgegevens.

Uw bevestigingsmail wordt meestal binnen enkele minuten naar uw e-mailadres verzonden. Het kan echter soms langer duren voordat u deze e-mail ontvangt. Voordat u ons laat weten dat u deze e-mail niet heeft ontvangen:

 • Controleer uw spam- of junkmap - Het is mogelijk dat uw e-mailprovider deze bericht per ongeluk in een van deze mappen heeft gefilterd.
 • Zoek in uw inbox naar e-mails met de tekst "Scribd.com" of "Everand.com" - Dit zou u moeten helpen bij het vinden van alle e-mails van Scribd, Inc., inclusief uw bevestigingsmail. We raden aan het e-mailadres van de afzender dat vermeld staat in deze e-mails toe te voegen aan uw contacten, zodat toekomstige correspondentie over uw account niet per ongeluk naar een spammap wordt gestuurd.
 • Zorg ervoor dat het e-mailadres dat bij uw account hoort correct is - Als het e-mailadres dat u heeft opgegeven onjuist is of een typefout bevat, kan dit de reden zijn waarom u uw bevestigingsmail niet heeft ontvangen. U kunt het e-mailadres dat bij uw account hoort bijwerken door de stappen in deze handleiding te volgen.
 • Controleer uw e-maildoorsturing - Als u e-maildoorsturing heeft ingesteld voor het e-mailadres dat bij ons bekend is, is het mogelijk dat uw bevestigingsmail naar een ander e-mailadres is gestuurd. Als u een alternatieve methode heeft gebruikt om een account aan te maken die een tijdelijk e-mailadres heeft gegenereerd in plaats van uw werkelijke e-mailadres (bijv. de functie "Verberg mijn e-mail" van Apple), raden we aan om de instellingen met betrekking tot deze functie te controleren. Het uitschakelen van e-maildoorsturing voor dergelijke functies kan voorkomen dat belangrijke accountberichten worden bezorgd.

Nog steeds geen bevestigingsmail ontvangen? Maak u geen zorgen! Neem gewoon contact op met ons ondersteuningsteam voor hulp. Vermeld alstublieft alle informatie over uw aankoop, dit zal ons team helpen uw account te vinden en u zo snel mogelijk te helpen!

Uw betalingsgeschiedenis

In uw betalingsgeschiedenis kunt u elke betaling zien die u heeft gedaan aan Scribd, Inc. en de bijbehorende details, zoals de datum waarop de betaling is gedaan, het betaalde bedrag en de factureringsperiode waarvoor de betaling is gedaan. Hier worden ook eventuele terugbetalingen voor uw abonnement geregistreerd.

Om uw betalingsgeschiedenis te bekijken:

 1. Meld u aan bij uw account op de Everand of Scribd website
 2. Klik op uw accountpictogram in de rechterbovenhoek
 3. Selecteer "Uw account" in het vervolgkeuzemenu
 4. Scroll naar beneden naar de sectie "Betalingsinformatie"
 5. Klik op "Geschiedenis bekijken"

Op dit moment willen SlideShare-gebruikers met een abonnement de website van Scribd bezoeken om hun abonnement te bekijken en beheren. Maak u geen zorgen - de instellingenpagina van uw account op SlideShare zal u ook doorverwijzen naar de juiste plek om deze informatie op Scribd te beheren.

Hoe u facturen kunt krijgen voor uw abonnementsbetalingen

Hoewel we een ontvangstbewijs verstrekken in uw initiële bevestigingsmail voor het abonnement, sturen we niet automatisch terugkerende ontvangstbewijzen voor eventuele volgende betalingen. Als u facturen nodig heeft voor uw terugkerende betalingen, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam en vermeld het volgende:

 • Uw volledige naam
 • De datumrange van de benodigde factuur(en)
 • Eventuele specifieke informatie die u op uw factuur(en) wilt laten vermelden (bijv. bedrijfsnaam)

Zodra we uw bericht hebben ontvangen, zal ons team de gevraagde facturen handmatig genereren en naar u verzenden!

Was dit artikel nuttig?